Сварочный аппарат модели «FCAW-260» относится к инверторным сварочным аппаратам, предназначенным для:
В конструкцию заложены вспомогательные автоматические функции управления.
1. Наличие функций:
2. Мощная система защиты от перегрева в составе:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NOWA |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Дополнительно | |
| - «Force Arc» (форсаж дуги) | Є |
| «Hot Start» (гарячий старт) | Є |
| «TIG Lift» (контактне запалювання дуги) | Є |
| Вібрація загальна (La/Lv)**, м/с2 / м/с | 0,01/0,02 |
| Габаритні розміри паковання***, мм | 340×200×230 |
| Довжина зварювального кабелю з електродотримачем, м | 2 |
| Довжина зварювального кабелю затискача «маса», м | 2 |
| Довжина пальника «MIG 14МК», м | 2 |
| Довжина постійно приєднаного шнура електроживлення, м | 1,5 |
| Діаметр зварювального електрода з покриттям, мм | 1,6…4,0 |
| Діаметр флюсового зварювального дроту, мм | 0,8; 1,0 |
| Клас теплостійкості ізоляції | Н |
| Коефіцієнт корисної дії (ККД), % | 85 |
| Коефіцієнт навантаження з максимальним струмом зварювання («Х» — робочий хід) або «робочий цикл»* (MMA/MIG FLUX/TIG LIFT), % | 15/15/20 |
| Максимальна потужність споживання, кВА | 3,7 |
| Маса нетто/брутто***, кг | 5/5,4 |
| Маса споряджена***, кг | 6 |
| Маса споряджена, кг | 6 |
| Наявність та тип індикації параметрів зварювання | цифровий дисплей |
| Наявність та типи захисту | захист від перегріву електронних компонентів, зниження напруги на електродах до безпечного рівня під час простою |
| Номінальна напруга живлення, В | 230 |
| Номінальна потужність споживання, кВА | 3,1 |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 |
| Пікове зн. С-зваженого миттєвого рівня звукового тиску/Зн. зваженого рівня звукової потужності шуму (Lpa/Lwa)**, дБ | 50/60 |
| Температура спрацьовування захисту від перегріву, °С | 80 |
| Тип електродотримача | пружинний швидкого спрацьовування, 200 A |
| Тип затискача «маси» | пружинна клема типу «кліщі» («крокодил»), 300 A |
| Тип пальника напівавтоматичного зварювання флюсовим дротом | MIG 14МК |
| Швидкість подачі зварювального дроту в режимі зварювання «MIG» Flux», м/хв | 2…14 |
| – зварювання електродом із покриттям (ММА) | 20-260 |
| – зварювання неплавким електродом із контактним підпалюванням дуги (TIG LIFT) | 15-260 |
| – зварювання флюсовим дротом (MIG FLUX) | 30-260 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс защиты | IP21S |
| Коэффициент мощности | 0,85 |
| Тип системы охлаждения | конвекційна, повітряно-примусова |