Кошик
750 відгуків
ПРОФТЕХ - інтернет магазин силової техніки
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Контакти
ПРОФТЕХ - інтернет-магазин силової техніки.
32302, пр-т Грушевського 46, Кам'янець-Подільський, Україна
+380 (67) 004-43-55
+380670044355
+380 (67) 004-43-55

Ґрунтозачепи

Гумові колеса з базової комплектації мотоблока служать для пересування по асфальтованих і грунтових дорогах. Для польових робіт розумно замінити їх металевими колесами – грунтозачепами. Грунтозачепи обтяжують мотоблок, роблять його більш стійким і маневреним, забезпечують хороше зчеплення з грунтом, що дозволяє використовувати різне навісне обладнання. Їх застосування допомагає не тільки розширити функціональність тягового агрегату, але і підвищити ефективність виконуваних робіт на вологих і важких грунтах.

Конструкція грунтозачепів для мотоблока

Грунтозачепи мають суцільнозварну конструкцію, складаються з двох або трьох сталевих кілець, пластин-шипів і диска, до якого кріпиться піввісь. Для універсальних моделей необхідно додатково купувати піввісь або переставляти їх із заводських коліс. Грунтозачепи під конкретну модель мотоблока виготовляють з привареною піввіссю (втулкою).

Радимо купити додаткові ступиці (півосі), оскільки кожен раз знімати їх непрактично.

Завдяки негустому малюнку на протекторі шипи не забиваються землею і забезпечують рівний і впевнений хід техніки. При необхідності на них встановлюють обважнювачі. Це дозволяє ще більше збільшити вагу сільгоспагрегату, посилити його тягову здатність.

Вибравши універсальні металеві колеса, необхідно підібрати піввісь. Вони можуть бути з круглою або шестигранною втулкою (підбираються під форму вала редуктора), простими і диференціальними. Для мотоблоків, не оснащених розблокуванням піввосей, рекомендуємо вибирати диференціальні ступиці, оскільки вони полегшують і спрощують розвороти. За допомогою у виборі підходящої моделі звертайтеся до наших менеджерів (номера телефонів вказані на сайті).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner