Кошик
751 відгук
ПРОФТЕХ - інтернет магазин силової техніки
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Контакти
ПРОФТЕХ - інтернет-магазин силової техніки.
32302, пр-т Грушевського 46, Кам'янець-Подільський, Україна
+380 (67) 004-43-55
+380670044355
+380 (67) 004-43-55

Шківи, муфти, ходозменшувачі

Мотоблок – зручний, потужний і практичний агрегат, проте якісне виконання деяких сільськогосподарських робіт просто неможливо без додаткового обладнання. Всі додаткові знаряддя називають навісним обладнанням. Але, крім навісних знарядь, бувають необхідні спеціальні комплектуючі, які дозволяють розширити технічні можливості мотоблока. Одним із таких пристроїв є зменшувач ходу.

Ходозменшувач допоможе поліпшити керованість мотоблока, особливо в тому випадку, коли він просто тікає і ви не встигаєте за ним. Таке зустрічається у всіх власників легких мотоблоків з двигуном повітряного охолодження при проведенні сільськогосподарських робіт.

Як вибрати ходозменшувач для мотоблока

Перед тим як купити зменшувач ходу для мотоблока, необхідно зрозуміти, який саме вам потрібен – ланцюговий чи редукторний (шестеренчастий).

Ланцюговий ходозменшувач прикручується до мотоблока, на його вали встановлюються колеса, і зменшення відбувається за допомогою зміни співвідношення на зірочках. Це досить простий і практичний варіант.

Редукторний, або шестеренчастий, являє собою комплект шестерень і валів і механізму перемикання, які зібрані в сталевому корпусі. Ходозменшувач встановлюється між коробкою передач і двигуном, після чого складає єдину систему з мотоблоком.

Редукторний зменшувач ходу для мотоблока – більш функціональний і вдосконалений варіант механізму для зниження швидкості руху. Але варто звернути увагу на те, що використання цієї моделі ходозменшувача знижує оберти вала відбору потужності, тому одночасне його використання з перехідником і роторною косаркою неможливе, чого не скажеш про ланцюгову модель.

Далі необхідно звернути увагу на декілька параметрів, що стосуються мотоблока, а саме: потужність мотоблока, тип двигуна (дизель або бензин), вал редуктора мотоблока. Порівнявши ці дані з характеристиками ходозменшувача, ви зможете визначитися. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner