Кошик
924 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ПРОФТЕХ - інтернет магазин силової техніки
Фільтри
Ціна
Наявність
Виробник
Контакти
ПРОФТЕХ - інтернет-магазин силової техніки.
32302, пр-т Грушевського 46, Кам'янець-Подільський, Україна
+380 (67) 004-43-55
+380670044355
+380 (67) 004-43-55

Коптильні

Магазин коптилень для риби та сала - як вибрати де купити коптильню в Україні
Якщо перед вами стоїть вибір яку коптильню купити, будьте готові до того, що доведеться витратити чимало часу. Які дії можна зробити, щоб полегшити цей процес?

Спочатку можна відвідати ринок, щоб дізнатися які моделі коптилень користуються попитом. Крім цього, є можливість візуально оцінити параметри, відчути вагу та інше. Звичайно, побачивши конструкцію наживо, ризик обману різко знижується. Але діяльність шахраїв ніхто не скасовував. Відбуваються такі ситуації, коли спочатку пропонують якісний товар, а при замовленні зі складу висилають підробку. На жаль, різні види махінацій досі не викорінені. Тому купуючи продукцію із заводу Ви можете бути впевнені у її якості.

Другий етап – прийти в спеціальний магазин коптилень, в якому вам допоможуть вибрати продукцію. Простежте, щоб коптильні були від надійного виробника. Часто перекупники завищують ціни на коптильні кілька разів, щоб банально збагатитися.

Ви ніколи не замислювалися про те, що вся техніка може відкритися якщо звернутися до оточуючих? Якщо ви хочете купити коптильню, а за вікном сусіди вже привертають нею увагу, чому б не поставити їм кілька запитань? Звісно, відповіді можуть залежати і від суб'єктивного ставлення до вас. Якщо ваші стосунки із сусідами на належному рівні, відповіді можна вважати щирими. У тому випадку, коли сумніви вас ще не залишили, і ви досі не зважилися купити коптильню гарячого копчення, можна звернутися до менеджерів заводу виробника. Їхня інформація буде цінною, т.к. вони добре знають продукцію та її технічні особливості.

Відгуки про коптильні гарячого копчення з гідрозатровом на форумах
Ще одне місце, де можна зарядитися враженнями від користування домашньою коптильнею – це тематичні чати, форуми, блоги. Зараз дуже популярно та прибутково писати відгуки про те як коптильню купити. Або записувати відеосюжети про користування будь-якого типу продукції. То чому не скористатися цим при покупці коптильня з гідрозатвором для копчення в домашніх умовах?

Коптильні гарячого копчення з гідрозатвором для м'яса, риби купити в інтернет магазині
Придбати цю продукцію можна також в інтернет магазині коптилень. Дуже зручний сервіс, де можна не тільки вибрати пристрій, що сподобався, але і отримати гідну консультацію про догляд та експлуатацію. Здійснюючи огляд сайту торгової марки «ПроТек», ви отримаєте можливість ознайомитися з товаром до найдрібніших подробиць та отримати докладні рекомендації від консультантів. Найчастіше, майбутній покупець жадає подробиць.

Тому слід розглянути коптильню для риби від «ПроТек» ретельніше. Спочатку варто відзначити якість матеріалів та зварного шва. Коптильня для риби зроблена з нержавіючої сталі або вуглецевої, товщина металевого ящика 1,5 - 2мм, що набагато більше, ніж у конкурентів!

Коптильня з гідрозатвором для копчення
Сучасна коптильня з гідрозатвором для копчення, купити яку Ви можете в нашому інтернет магазині, дуже вигідна для тих, хто проживає в квартирах. Секрет такого пристрою полягає в тому, що його можна експлуатувати у закритому приміщенні, не боячись його задимлення. 100% герметичність гідроборту забезпечується якісними звареними роботами та перевіркою на течію готового виробу.

З приводу місткості, то міні коптилка може вмістити до 2-3 кг філе або сала. А велика коптильня для дому може вміщувати до 5 кг.

Якщо ви вирішили використати коптильні як спосіб заробітку, зверніться до наших менеджерів і Вам прорахують вартість стаціонарної коптильні за Вашими розмірами. Додатково є можливість замовити тріску для копчення у коптильні. Тирса подрібнена промисловим автоматом, практично однакових розмірів. Інакше висловлюючись, вони спочатку готові ідеальні приготування різних страв.

А тепер перейдемо від теорії до практики застосування.

Головне про застосування домашніх коптилень гарячого та холодного копчення

Різні страви, які готуються за допомогою копчення, люблять багато хто. Проте деякі хочуть купувати копченості у магазині, виготовлені промисловим методом, оскільки якість цих продуктів найчастіше бажає бути найкращим. Тому сьогодні популярні домашні коптильні. У цій статті ви зможете дізнатися про види та принцип роботи коптильні, як і що коптити.

Види коптилень і яку коптильню купити для своїх потреб
Приготувати страви в домашній коптильні можна гарячим та холодним методом копчення.

Холодне копчення відбувається при невеликій температурі (18-40С), вода помалу випаровується, а сама процедура триває до 3-х діб. Цей копчений виріб зберігається тривалий час. Міні коптильня для холодного копчення складається з коптильної камери, димогенератора та димопроводу. Деревна стружка згоряє і дим потрапляє у димовідвід. Там він остуджується і надходить у коптильну камеру, де починається саме копчення.

На відміну від холодного гаряче копчення відбувається за вищої температури (40-120С) у найкоротші терміни (максимум до 24ч). Оскільки вода з продуктів майже не випаровується, вони виходять жирними. Їжа, приготовлена цим способом, зберігається недовго. Коптильня гарячого копчення складається з резервуару, решітки та димової труби. Резервуар поділяється ґратами. Внизу згоряє стружка, а вгорі підвішуються або викладаються м'ясо, риба, сало та інші продукти, які хочуть підкоптити.

Є багато моментів, що впливають на присмак і відтінок страви, що готується в домашній коптильні з гідрозатвором або без. Не маловажний із них – це тріска для копчення.

Вибір тріски для копчення
Від правильного вибору деревини залежить, чи буде страва запашною та апетитною. Давайте подивимося, яка тріска підходить для деяких продуктів.

Наприклад, для копчення риби використовують щепу яблуні, вільхи, смородини, ялівцю та персика.

Горобину, грушу, абрикос, черешню та дуб застосовують для того, щоб підкоптити м'ясо курки.

Чудовий смак при копченні свинини, яловичини та баранини вийде при використанні як тріска будь-яких фруктових дерев, можливо навіть у поєднанні з ялівцем.

Для приготування копченого сала в коптилці з гідрозатвором можна купити спеціальну тріску для копчення з вишні (черешні) та смородини. Можна також додавати розмарин.

І це ще не все! Якщо купити міні коптильню з гідрозатвором, то в ній можна готувати сир (відмінно підійде тріска бука, вільхи, вишні).

Для копчення м'яса кролика підійде стружка винограду, тріска сливи і навіть овочі (стружка черешні, груші).

Щоб надати пікантності та вишуканості копченому продукту, як добавка годиться щіпка улюблених спецій. Це може бути фенхель, імбир, м'ята, цедра апельсина.

Тріска вільхи для домашнього копчення є екологічно чистою. Вона служить бар'єром для появи гнили і відрізняється своєю особливістю, що дезінфікує. Тому диму немає шкідливих речовин, а продукт тривалий час залишається свіжим.

Тріска для копчення з осики дуже зручна при обробці. Дим чистий, що містить корисні речовини і не має кіптяви. Її застосовують із іншими сортами дерев. Наприклад, з малиною, горобиною, агрусом, які виділяють смоли.

Тріска горобини і акації є бактерицидною.

Що не можна використати? Це породи хвойних дерев та деревину берези. При згорянні виділяють канцерогени. Вугілля виходить погане з-за швидкого згоряння, страва - гіркою, а коптильня для домашнього копчення - забрудненою. Щоб не зіпсувати смаку їжі, не потрібно використовувати також деревні відходи.

Важливим моментом є використання стружки, тріски, тирси однакового розміру. Якщо знехтувати цим правилом, то в момент копчення при високій температурі дрібна сировина починає швидко зітлівати, а якщо зняти кришку можна навіть спалахнути. Отже, продукти виходять підгорілими. Якщо правильно все приготувати, то слідів сажі бути не повинно. Для спрощення цієї тривалої процедури все можна придбати у спеціального виробника або замовити в інтернет-магазині коптилень, де є великий вибір тріски.

Як правило, для копчення в домашніх коптильнях застосовують лише суху тріску, але є такі рецепти, які вимагають, щоб тріску зволожили.

Рецепти домашнього копчення
Свиняча шийка

Це м'ясо ніжне і жирне, тому його швидко не пересушиш і не зробиш грубим. Це хороший рецепт для тих, хто мало вміє коптити продукти у домашній коптильні.

Спочатку беруть м'ясо (шматок шийки - 2кг), миють, просушують і роблять отвори на 2-3 см для часточок часнику. Потім його приправляють сіллю, перцем, обгортають у фольгу та залишають у прохолодному місці. 24 години м'ясо маринується. Потім шматок шийки дістають і витирають серветкою, щоб видалити сік, що виділився. Шию коптять на ґратах. На дно коптильні гарячого копчення кладуть фольгу, а саму коптильню добре закривають кришкою. Процес розпочався. Якщо коптити гарячим способом, він триватиме приблизно дві години. Скуштувавши ступінь готовності, шию виймають і подають до столу. Зберігати таке м'ясо допускається у холодильнику близько семи днів.

Курка з яблуками

Куряче м'ясо (3 кг) очищають, миють. Роблять суміш: 100 г солі, 1 ст. л. цукру, кориця до смаку. Змащують нею м'ясо і кладуть у миску разом із нарізаними часточками яблук (2шт). 3 літри води кип'ятять 3 хв. одночасно з додаванням 100 г солі, одного бутону гвоздики. Цей розсіл потрібно відфільтрувати та остудити. Потім залити їм курку, зробити гніт і витримати. Через чотири години м'ясо виймають із коптилки, обсушують за допомогою паперових серветок, загортають у папір та зв'язують. Почався процес гарячого копчення. З утворенням червонувато-коричневого кольору виймають. Продукт готовий до споживання.

Ласощі

У однаковому співвідношенні беруть цибулю, перець, сир. Змішують і коптять, використовуючи тріску вишні. Саме з такою тріскою страва вийде смачною.

На завершення кілька корисних порад тим, хто зважився купити коптильню з гідрозатвором
- не варто часто заглядати в коптильну камеру, вона повинна бути герметичною, щоб не сталося займання.

- продукти не повинні стикатися з дном, тому слід вибирати глибоку коптильню.

- щоб процес копчення у домашній коптильні не перейшов у варіння, не варто завантажувати велику кількість продуктів.

- процедура копчення проходить успішно, якщо спочатку дим йде густий, а потім має світліший прозорий тон; якщо ж він жовтий, то блюдо почало підгоряти.

- якщо випадково виникла пожежа, її слід гасити піском, а не водою, щоб не отримати опік від водяної пари.

Як бачимо все не так складно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner