Особливості:
Комплектація:
| Характеристики | |
|---|---|
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Час безперервної роботи | 10 |
| Потужність двигуна | 13 Вт |
| Гарантійний термін | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 74,0/76,0 |
| Вихід постійного струму, 12В/8,3А | - |
| Габарити упаковки, мм | 700х550х545 |
| Датчик низького рівня масла в двигуні | + |
| Коефіцієнт потужності (сos Ф) | 1 |
| Максимальна потужність, кВА/кВт | 5,5 |
| Мінімальна витрата палива, гр/кВт*год | 360 |
| Напруга (В) | 230 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 5,0 |
| Об`єм масла в картері, л | 1,1 |
| Об`єм паливного бака, л | 25 |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Потужність, к.с. | 13,0 |
| Регулятор пружні | автоматичний (AVR) |
| Робочий об`єм, см3 | 389 |
| Середній час безперервної роботи, год | 10 |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Система запуску | електричний / ручний стартер |
| Тип двигуна | 4-тактний одноцилiндровий |
| Частота струму, гц | 50 |