Корпус гілкоподрібнювача виготовлений із металу товщиною 6мм. Ця конструкція витримує всі навантаження які виникають в процесі експлуатації. Жорсткість корпусу забезпечує зносостійкість вузлів встановлених у ньому.
Потужність гілкоподрібнювача дозволяє переробляти сировину діаметром до 100 мм. Що значно пришвидшує роботу.
Твердість матеріалу ріжучої частини леза – 60 од. за роквелом. При правильній експлуатації дозволяє мінімізувати заточування.
Двостороннє лезо збільшує термін експлуатації розхідника
Гілкоподрібнювач Скіф WS-18000 оснащений 4-тактним бензиновим двигуном потужністю 18 кінських сил. Подрібнювач гілок призначений для переробки гілок діаметром до 120 мм.
Подрібнювач ідеально підійде для дачі чи будинку. Отриману тріску можна використовувати як підстилку для дерев. Подрібнювач повністю спроектований та виготовлений на заводі Скіф.
Барабанний ріжучий барабан виготовлений на верстатах із програмним керуванням, що дає точність та співвісність. Завдяки чому значно продовжується строк експлуатації даного гілкоподрібнювача.
Характеристики двигуна
Характеристики подрібнювача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 кг |
| Максимальний діаметр гілок | 100 |
| Об'єм двигуна | 420 |
| Потужність двигуна | 18 Вт |
| Різальний механізм | Ножевий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |