15 360 ₴
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор EF Power YH3600-IV - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
Генератор вироблено із американською 30A 250V розеткою, тому ми БЕЗКОШТОВНО надаємо універсальний перехідник в комплекті до генератора. (детальніше: у фото)
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Портативна газова плитка Orcamp CK-505
Портативна піч для кемпінгу чи далеких поїздок. Стійка та міцна, завдяки чому можна приготувати їжу у досить великій каструлі.
Картридж газовий Pegas 400 мл
Підходить для всіх поширених газових плит та газових пальників.
Вміст: 227 г/400 мл.
Завдяки цьому це обладнання є недорогим і дуже функціональним способом обігріву приміщень на ділянках, дачах, гаражах та інших місцях, де немає доступу до центрального опалення. Великою перевагою цього рішення є повна відсутність викидів шкідливих газів, що робить його дуже зручним і вигідним способом обігріву закритих приміщень, де перебувають люди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EF POWER |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 230 V В |
| Загальні розміри | 615x450x485 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Датчик рівня палива | Да |
| Макс. Сила | 3 кВт |
| Обмотка | Мідь |
| Об'єм оливи | 0,7 л |
| Обсяг паливного бака | 15 л |
| Витрата палива (у разі безперервної роботи) | 300 мл/1 кВт·ч |
| Стабілізатор ATS | Да |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Вручну |
| Паливо | Бензин |
| Годинник роботи | Шестий рік |